Spotkanie pt. "Przedsiębiorstwa społeczne - możliwości i wyzwania".

16 kwietnia 2024

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym "Dobra Widawa",gdzie wspólnie z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej we Wrocławiu organizujemy spotkanie pt. "Przedsiębiorstwa społeczne - możliwości i wyzwania".

Już wkrótce kolejne ciekawe spotkanie w naszym Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym "Dobra Widawa". Razem z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej we Wrocławiu zapraszamy 25.04 (czwartek) o godz. 13:00 na bezpłatne spotkanie pt. "Przedsiębiorstwa społeczne - możliwości i wyzwania".

Jeśli jesteś przedstawicielem lokalnej Fundacji, Stowarzyszenia, KGW lub innej organizacji pozarządowej i zastanawiasz się: jak można łączyć cele zarobkowe ze społecznymi, czy ekonomia społeczna jest dla Ciebie, jak uzyskać dotacje na zatrudnienie pracowników w NGO to serdecznie Cię zapraszamy. Na spotkaniu opowiemy też o działających z sukcesem przedsiębiorstwach społecznych z Dolnego Śląska. Jeśli jesteś przedstawicelem JST to: z chęcią opowiemy jakie są ogólne założenia związane z deinstytucjonalizacją i rozwojem lokalnych usług społecznych i czy jednostki samorządowe mogą je zlecać organizacjom pozarządowym.

Spotkanie poprowadzą: Sandra Kmieciak, animatorka i Jacek Werpulewski, doradca Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, którzy od 15 lat zajmują się rozwojem organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: biuro@dobrawidawa.pl - do 24.04.2024 r.

Gminy partnerskie

Gmina Bierutów Gmina Bierutów Gmina Czernica Gmina Czernica Gmina
Długołęka Gmina
Długołęka Gmina Dobroszyce Gmina Dobroszyce Gmina Dziadowa Kłoda Gmina Dziadowa Kłoda Gmina Jelcz-Laskowice Gmina Jelcz-Laskowice Gmina Międzybórz Gmina Międzybórz Gmina Syców Gmina Syców Gmina Oleśnica Gmina Oleśnica Gmina Wilków Gmina Wilków