Aktualności

Ruszył konkurs "DZIAŁAJ LOKALNIE 2024"
16 maja 2024
Ośrodek Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu „Działaj Lokalnie 2024” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności na terenie gmin: Bierutów, Czernica, Długołęka, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Jelcz – Laskowice, Międzybórz, Oleśnica, Syców, Wilków.
Szkolenie dla osób zainteresowanych certyfikacją i promocją swoich wyrobów i usług w ramach marki produktu lokalnego obszaru DOBRA WIDAWA
14 maja 2024
Już 23 maja zapraszamy na szkolenie członków naszej lokalnej społeczności: rękodzielników, wytwórców, producentów, firmy, NGO – zainteresowanych ubieganiem się o CERTYFIKAT MARKI PRODUKTU LOKALNEGO DOBRA WIDAWA.
Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa”
10 maja 2024
8 maja w Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym Dobra Widawa odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków LGD Dobra Widawa
Zaproszenie dla wystawców na X Targi Produktu Lokalnego w Biskupicach Oławskich
8 maja 2024
W imieniu Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach zapraszamy lokalnych rękodzielników, wytwórców i producentów z obszaru Partnerstwa Dobra Widawa do udziału w X Targach Produktu Lokalnego, które odbędą się w niedzielę 16 czerwca 2023 w Biskupicach Oławskich.
Informacja – 02.05.2024 r. Biuro LGD pracuje w trybie zdalnym
2 maja 2024
Informujemy, że 02.05 Biuro LGD pracuje w trybie zdalnym. Prosimy o kontakt na biuro@dobrawidawa.pl. Pozdrawiamy - Zespół LGD Dobra Widawa
Konsultacje społeczne
29 kwietnia 2024
Zapraszamy Państwa do konsultacji kryteriów wyboru grantobiorców w ramach projektów grantowych.
Zaproszenie na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa".
29 kwietnia 2024
8 maja 2024 r. w Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym "Dobra Widawa" w Stradomi Wierzchniej przy ul. Sosnowej 10 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków LGD Dobra Widawa.
Biuro LGD nieczynne w dniu 23.04.2024 r.
22 kwietnia 2024
Informujemy, że z uwagi na szkolenie dla dolnośląskich lokalnych grup działania, odbywające się w Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym "Dobra Widawa", biuro LGD będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Spotkanie pt. "Przedsiębiorstwa społeczne - możliwości i wyzwania".
16 kwietnia 2024
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym "Dobra Widawa",gdzie wspólnie z Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej we Wrocławiu organizujemy spotkanie pt. "Przedsiębiorstwa społeczne - możliwości i wyzwania".
Zaproszenie na szkolenie w zakresie działań marketingowych na Facebooku, Instagramie i TikToku
9 kwietnia 2024
Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa zaprasza na szkolenie w zakresie działań marketingowych na Facebooku, Instagramie i TikToku, realizowane w ramach projektu pt. Promowanie obszaru Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa - Kreowanie Dobrej Marki.

Gminy partnerskie

Gmina Bierutów Gmina Bierutów Gmina Czernica Gmina Czernica Gmina
Długołęka Gmina
Długołęka Gmina Dobroszyce Gmina Dobroszyce Gmina Dziadowa Kłoda Gmina Dziadowa Kłoda Gmina Jelcz-Laskowice Gmina Jelcz-Laskowice Gmina Międzybórz Gmina Międzybórz Gmina Syców Gmina Syców Gmina Oleśnica Gmina Oleśnica Gmina Wilków Gmina Wilków